DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Bambusová miska DINO s přísavkou fialová


Bambusová miska DINO s přísavkou fialová

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:854 Kč
Ušetříte:142 Kč (17 %)
Naše cena: 712 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Bambusová miska DINO s přísavkou fialová

 

ECORASCALS Bamboo Bowl Dinosaur navy s přísavkou nabízí neocenitelnou pomoc při krmení kojenců a malých dětí (6 m - 5 let). Organický materiál (bambus pěstovaný bez použití pesticidů) lze recyklovat, ale jeho neuvěřitelná trvanlivost vám umožňuje si s tím nedělat starosti. Díky odnímatelné silikonové základně vybavené silnou přísavkou si přestanete dělat starosti s rozlitou polévkou. Šálek lze personalizovat díky 6 barevným verzím stojanu. Hermetický mechanismus bude perfektně fungovat na všech typech stolů, desek a vysokých židlí pro krmení. Tyto tři sekce jsou skvělé pro ochutnávky a mnoho dalších příležitostí (například stěžování na dotýkání se jídla). Maličkost a uvidíte výrazný rozdíl v pohodlí při krmení. Miska byla navržena tak, aby se vešla i na nejužší židle na krmení a aby vám při čištění nezpůsobovala sebemenší potíže.

Odnímatelné silikonové přísavky a podavače lžiček jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, neobsahují plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Před prvním použitím je umyjte v mýdlové vodě nebo jemném mycím prostředku a opláchněte. Organické bambusové výrobky by neměly být používány v mikrovlnných troubách, troubách, sterilizátorech, myčkách nádobí nebo mrazničkách. Po takovém použití se nerozpadnou, ale drasticky to ovlivní jejich životnost.

Klíčové vlastnosti:
- kompaktní velikost
- vždy se vejde na židli
- přírodní materiál s přidáním certifikovaných špiček
- bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikro plastů
- třídílný prostor
- silná přísavka
- konec omílacích kelímků.

Rozměry: 19,2 cm x 23,1 cm x 3,3 cm.

Budoucnost našich dětí je v našem srdci, a proto jsou všechny obaly ECO RASCALS ™ vyrobeny z recyklace. Jménem vašeho dítěte, jeho vrstevníků a budoucích generací bychom vám chtěli poděkovat, že jste si nevybrali jiný plastový výrobek. Bambusová tráva zraje za pět let, mnohem rychleji než jakýkoli dřevěný výrobek. Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu