DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Bambusová dělená miska s přísavkou sova modrá


Bambusová dělená miska s přísavkou sova modrá

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:854 Kč
Ušetříte:142 Kč (17 %)
Naše cena: 712 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Bambusová dělená miska s přísavkou sova modrá

 

Bambusová mísa sovy s přísavkou pro krmení kojenců a batolat 6 m - 5 let

Navíc je tak malá, že se vejde na nejužší židle na krmení. Snadno se čistí a působí přirozeně. Je vhodná pro malé děti a další. Také pro ty, kteří jedí tři pevná jídla nebo více denně. U větších dětí můžete také odstranit přísavku a vydrží tak dlouho, jak chcete. Pro mladé lidi, na svačinu, kempování nebo zahradní nádobí nebo perfektní praktický suvenýr z dětství. Má tři sekce, které od sebe dokonale oddělují různá jídla, což je velmi snadné a pomáhá zavádět a zkoušet nová jídla. Pitevní talíře jsou brilantní, děti si již nestěžují, že se jednotlivé ingredience večeře navzájem dotýkají.

Odnímatelné silikonové přísavky a podavače lžiček jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, neobsahují plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Před prvním použitím EU se umyje v mýdlové vodě nebo jemném prostředku na mytí nádobí a opláchne. Přírodní bambusové nádobí nemyjte v myčkách, pak nám budou sloužit roky. Nedávejte bambusové náčiní do mikrovlnné trouby, trouby, sterilizátoru, myčky nebo mrazničky - může se zdát dobré, ale bez ošetření vydrží déle. Pokud je používají malé děti, měly by být používány vždy pod dohledem dospělých. Silikonové lžičky jsou odnímatelné pro důkladné čištění. Sledujte prosím spotřebu. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikroplastů, NULA / l MÉNĚ ODPADU-MÉNĚ ODPADU.

Rozměry: 20,7 cm x 20,4 cm x 4,2 cm.

Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenkyKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu