DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Bambusová dělená miska s přísavkou beruška červená


Bambusová dělená miska s přísavkou beruška červená

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:847 Kč
Ušetříte:141 Kč (17 %)
Naše cena: 706 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Bambusová dělená miska s přísavkou beruška červená

 

Červená bambusová mísa Beruška s přísavkou pro krmení kojenců a batolat od 6 m. Je vyrobená z bambusového materiálu, což je materiál, který je organický, obnovitelný, biologicky rozložitelný, pěstovaný a sklizený bez použití pesticidů. Má super přísavku - Odnímatelná silikonová přísavka je dodávána v pěti hlavních barvách eco rascals ™ a pracuje na vzduchotěsném mechanismu, který zajišťuje, že je šálek pevně připevněn ke všem místům, stolu a vysokým židlím pro krmení. Recepce je tak malá, že se hraje na nejužších židlích na krmení. Snadno se čistí a je příjemný na dotek. Je vhodný pro malé děti a další. Ti, kteří jedí tři pevná jídla a více denně. Starším dětem můžete také odstranit přísavku a bude tam tak dlouho, jak budete chtít. Pro mladé, na svačinu nebo na kempování nebo zahradní potřeby. Má dvě městské části, které oddělují vaše jídla.

Odnímatelné silikonové přísavky a podavače lžiček jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, neobsahují plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Před prvním použitím jej schválně omyjte v teplé vodě s jemným mycím prostředkem a důkladně opláchněte. Nepoužívejte bambusové nádobí v mikrovlnné troubě, troubě, sterilizátoru, myčce na nádobí nebo mrazáku - může se zdát, že dělá dobře, ale bez ošetření vydrží déle! Pokud je používají malé děti, měly by být používány vždy pod dohledem dospělých. Silikonové lžičky jsou pro čištění vyjímatelné. Sledujte prosím jejich použití, pokud vaše analytické nástroje vykazují známky poškození, potřebujete je jako nové. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikroplastů, NULOVÝ / MÉNÝ ODPAD.

Rozměry: 16,9 cm x 16,5 cm 3,3 cm.

Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu