DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Sada bambusových lžiček 6m 3 ks šedá růžová zelená


Sada bambusových lžiček 6m 3 ks šedá růžová zelená

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:401 Kč
Ušetříte:67 Kč (17 %)
Naše cena: 334 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Sada bambusových lžiček 6m 3 ks šedá růžová zelená

 

EKORASKÁLY Bambusová lžíce se silikonovým překrytím, mix barev 6 m - 5 let

Je vyroben z bambusu, což je přírodní, organický, recyklovatelný, biologicky rozložitelný, pěstovaný a sklizený materiál bez použití pesticidů. Má super pružný lžičkový nástavec v pěti základních barvách eco rascals ™ a jeho tvarovaný design usnadňuje první krmení kojenců a usnadňuje malým dětem naučit se samostatně jíst. Snadno se čistí a je příjemný na dotek. Je vhodný pro malé děti a další, pro ty, kteří jedí jídla ve formě kaše a polévek, a pro ty, kteří již jedí všechna pevná jídla samostatně.

Odnímatelná silikonová část lžičky je vyrobena ze 100% silikonu schváleného FDA, bez plastů, BPA, PVC, olova a ftalátů. Před prvním použitím by měl být omyt v teplé mýdlové vodě nebo jemném mycím prostředku a důkladně opláchnut. Přírodní bambusové nádobí by se nemělo mýt v myčkách, pak bude sloužit mnoho let. Nedávejte bambusové náčiní do mikrovlnné trouby, trouby, sterilizátoru, myčky nebo mrazničky - může se zdát, že se mu daří, ale vydrží bez ošetření. Pokud je používají malé děti, měly by být používány vždy pod dohledem dospělých. Silikonové lžičky jsou pro čištění vyjímatelné. Sledujte prosím využití. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu.

Rozměry: 3,9 cm x 3,9 cm x 14,8 cm.

Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky. Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu