DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Sada bambusových lžiček 6m 3 ks šedá modrá zelená


Sada bambusových lžiček 6m 3 ks šedá modrá zelená

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:401 Kč
Ušetříte:92 Kč (23 %)
Naše cena: 309 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Sada bambusových lžiček 6m 3 ks šedá modrá zelená

 

EKORASKÁL Bambusová lžíce se silikonovým překrytím, mix barev 6 m - 5 let

Je vyrobena z bambusu, což je přírodní, organický, recyklovatelný, biologicky rozložitelný materiál, který se pěstuje a sklízí bez použití pesticidů. Má mimořádně flexibilní nástavec na lžíci v pěti základních barvách eco rascals ™ a jeho tvarovaný design usnadňuje první krmení kojenců a usnadňuje malým dětem naučit se samostatně jíst. Snadno se čistí a je příjemný na dotek. Je vhodný pro malé děti a další, pro ty, kteří jedí jídla ve formě kaše a polévek, a pro ty, kteří již jedí všechna pevná jídla samostatně.

Odnímatelná silikonová část lžičky je vyrobena ze 100% silikonu schváleného FDA, plastu, BPA, PVC, olova a ftalátů. Před prvním použitím je třeba jej umýt v teplé mýdlové vodě nebo jemném mycím prostředku a důkladně opláchnout. Přírodní bambusové nádobí nemyjte v myčce, pak bude sloužit mnoho let. Bambusové náčiní nedávejte do mikrovlnné trouby, trouby, sterilizátoru, myčky na nádobí nebo mrazničky – může se zdát, že se mu daří, ale bez ošetření vydrží déle. Pokud je používají malé děti, měly by být používány vždy pod dohledem dospělých. Silikonové lžičky jsou pro čištění vyjímatelné. Sledujte prosím využití. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu.

Rozměry: 3,9 cm x 3,9 cm x 14,8 cm.

Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu