DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Bambusový kelímek 190 ml se silikonovým pítkem oranžová


Bambusový kelímek 190 ml se silikonovým pítkem oranžová

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:401 Kč
Ušetříte:67 Kč (17 %)
Naše cena: 334 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Bambusový kelímek 190 ml se silikonovým pítkem oranžová

 

Objem 190 ml bambusový kelímek se silikonovým nástavcem na pití od 1 roku. Je to skvělý první šálek pro batolata, která se učí pít z šálku.

• Vyrobeno z bambusu, který je ekologický, recyklovatelný, biologicky rozložitelný a pěstovaný materiál pěstovaný bez pesticidů.

• Zabraňuje vysypávání obsahu díky silikonovému víčku při naklápění. Nejde ale o nevylití, což znamená, že pokud se váš drobeček vrátí o 90 stupňů, tekutina odtéká velmi pomalu v podobě pár kapek. Bude pomalu vytékat a dítě bude mít šanci naučit se správné uchopení, aby drželo pohár bez zlozvyků.

Silikonový potah je k dispozici v šesti živých barvách. Je velmi měkký a ergonomický. Silikonový kryt lze snadno připevnit na jakýkoli hrnek standardní velikosti nebo silné sklo. Odnímatelné silikonové krytky jsou vyrobeny ze 100% silikonu schváleného FDA, neobsahují plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Před prvním použitím bych měl umýt v teplé vodě s jemným mycím prostředkem a opláchnout. Nemělo by se dávat do mikrovln, sterilizátorů, pecí nebo mrazniček - může se zdát, že to dělá dobře, ale pokud to neuděláte, vydrží déle. Měl by být používán vždy pod dohledem dospělé osoby. Bez BPA, bez ftalátů, bez melaminu, bez mikroplastů, NULOVÝ / MÉNÝ ODPAD-MÉNĚ ODPADU.

Rozměry: 9 cm, kapacita 190 ml.

Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu