DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Bambusová brčka 5 ks


Bambusová brčka 5 ks

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:230 Kč
Ušetříte:57 Kč (25 %)
Naše cena: 173 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Bambusové brčka 5 ks

 

ECORASCALS BAMBOO tuba 5 ks

Klíčové vlastnosti je vyroben z bambusu, což je přírodní, organický, recyklovatelný, biologicky rozložitelný, pěstovaný a sklizený materiál bez použití pesticidů. Snadno se čistí a je příjemný na dotek. Je vhodný pro malé děti a nejen, bude ideální pro večírky, zahradní párty a nápoje. Jeho průřez je ideální pro vodu, nápoje, džusy, smoouthe a nápoje. Před prvním použitím by měl být omyt v teplé mýdlové vodě nebo jemném mycím prostředku důkladně opláchnuté. Přírodní bambusové nádobí by se nemělo mýt v myčkách, pak bude sloužit mnoho let.

Nedávejte bambusové nádobí do mikrovlnné trouby, trouby, sterilizátoru, myčky nebo mrazničky - možná zdá se, že se mu daří dobře, ale vydrží déle, pokud se s ním nebude takto zacházet! Pokud je používají malé děti, měly by být používány vždy pod dohledem dospělých. Pro více informací navštivte naše FAQ. Bez BPA Žádné ftaláty Melamin Bezolovnaté.

Rozměry: 15 cm na délku.

Staráme se o vás, vaše děti a naši planetu. Všechny obaly eco rascals ™ jsou vyrobeny z recyklované lepenky.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu