DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Sudocrem 250g


Sudocrem 250g

Dostupnost: do týdne
Běžná cena:366 Kč
Ušetříte:65 Kč (18 %)
Naše cena: 301 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Sudocrem je účinným pomocníkem maminek více než 80 let. Sudocrem je nejlepší přípravek na bolavou pokožkou a ošetření opruzenin z plenek.

 • Opruzeniny z plenek - Je klinicky prokázáno, že Sudocrem chrání a hojí jemnou pokožku Vašeho dítěte a účinkuje hned třikrát. Zaprvé - obsahuje zvláčňující prostředek, který hojí podrážděné místo. Zadruhé - jeho chladivé vlastnosti pomáhají od bolesti a podráždění. A zatřetí - jeho vodoodpudivý základ vytváří ochrannou bariéru, která pomáhá zabránit styku jakýchkoli dráždivých látek (jako je moč a stolice) s pokožkou. Škrábnutí, odřeniny a drobné popáleniny - Sudocrem je jemný a přesto účinný krém, který snižuje riziko infekce a pomáhá ulevit od obtíží. Pomáhá také vytvořit ochrannou bariéru nad postiženým místem.
 • Akné - Sudocrem je volbou číslo jedna pro ošetření opruzenin z plenek, ale je také - díky unikátnímu složení - vynikající volbou pro úlevu od dalších onemocnění pokožky, jako je například akné.
 • Ekzém - Sudocrem lze také použít pro zklidnění a úlevu od ekzému a některých dalších onemocnění pokožky.

 

 • Jak Sudocrem používat?
 • Opruzeniny z plenek - Sudocrem lze pro úlevu od opruzenin z plenek a ochranu pokožky Vašeho dítěte aplikovat při každé výměně plenek.Krok 1: Ujistěte se, že je zadeček Vašeho dítěte čistý a suchý. Krok 2: Ruce si umyjte a vysušte. Naneste malé množství Sudocremu na špičku Vašeho prstu. Mějte na paměti, že méně je někdy více. Krok 3: Pomocí lehkých krouživých pohybů jemně vmasírujte Sudocrem do pokožky. (Vyhněte se dření, obzvláště pokud pokožka vypadá bolavě.) Krok 4: Cílem je vytvořit na pokožce slabý průhledný film. Pokud je bílý krém stále viditelný, možná jste použili příliš velké množství. (Pokud se tak stalo, Vašemu dítěti to neuškodí, příště jen použijte o něco menší množství.) Krok 5: Dle potřeby opakujte aplikaci na zadeček Vašeho dítěte.
 • Další použití Krok 1: Umyjte a vysušte si ruce, naneste malé množství Sudocremu na špičku Vašeho prstu. Krok 2: Pomocí lehkých krouživých pohybů jemně vmasírujte Sudocrem na postižené místo. Krok 3: Cílem je vytvořit na pokožce slabý průhledný film. Pokud je bílý krém stále viditelný, možná jste použili příliš velké množství. (Není to na závadu, příště jen použijte o něco menší množství.)
 • Složení krému Sudocrem se nezměnilo od roku 1931. Hlavní složky Sudocremu jsou následující: Oxid zinečnatý, jenž omezuje ztrátu tkáňové tekutiny. Benzyl benzoát a benzyl cinnamát, jež představují součásti peruánského balzámu. (Aromatické pryskyřice, získávané z rostliny vonodřevu Pereirova, jenž je oceňovaný pro své léčivé účinky.)


Kontaktujte nás

 • Bambilon
 • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
 •  
 • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu