DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Stavebnice middle blocks 140 ks


Stavebnice middle blocks 140 ks

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:858 Kč
Ušetříte:143 Kč (17 %)
Naše cena: 715 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Stavebnice middle blocks 140 ks

Middle Blocks je sada bloků v krabičce se zajímavými barvami a grafikou (samolepky - číslice, písmena, znaky, ovoce, zelenina, zvířata z africké savany a další), které vzbudí zájem každého dítěte. Vyznačují se také velmi snadným montážním systémem a velikostí, která se ideálně hodí do rukou nejmladších dětí. Vytvářením původně jednoduchých a časem stále složitějších budov se naše dítě snaží reprodukovat známý svět při hraní. Rozmanitost forem umožňuje vytvářet z bloků různé budovy, vozidla a postavy, rozvíjet dětskou představivost a kreativní myšlení. Při hraní s Middle Blocks si batole procvičuje obratnost svých rukou, přesnost úchopu, koordinaci oko-ruka a soustředění pozornosti. počítání, rozpoznávání barev a tvarů, prostorové vztahy - nad, pod, vpravo, vlevo, vedle nich, tvarování malých - velkých konceptů. Stavební kameny společně s rodiči nebo jinými dětmi rozvíjejí komunikační dovednosti a učí, jak sdílet a komunikovat. Výrobek je vyroben v Polsku z certifikovaných, bezpečných a odolných materiálů.

Charakteristika:

- sada 140 různobarevných bloků s atraktivní grafikou (samolepky - číslice, písmena, znaky, ovoce, zelenina, zvířata z africké savany a další)
- jednoduchý montážní systém
- přizpůsobená velikost a bezpečné pro nejmenší
- bloky vyrobené z velmi odolných, netoxických a bezpečných materiálů
- perfektní sada pro hraní osamoceně a ve skupině
- Hra Wader with Middle Blocks od Wadera stimuluje dětskou představivost a kreativní myšlení, rozvíjí manuální zručnost, koordinaci očí a rukou a prostorovou představivost, procvičuje soustředění, podporuje komunikační dovednosti a sociální rozvoj - učí, jak fungovat ve skupině a pomáhá při učení počítání, rozpoznávání barev a tvarů, prostorové vztahy
- určeno pro děti 1+Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu