DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Nákladní auto Multi Truck s nakladačem


Nákladní auto Multi Truck s nakladačem

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:398 Kč
Ušetříte:66 Kč (17 %)
Naše cena: 332 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Nákladní auto Multi Truck s nakladačem

Sklápěč řady Multi Truck je skvělou hračkou pro všechny malé fanoušky motorových vozidel, zejména stavebních. Vyznačuje se realistickou reprodukcí, solidním zpracováním, lehkostí odolné konstrukce a snadným ovládáním. Závěs umístěný v přední části vozidla umožňuje namontovat provázek nebo tažnou šňůru.

Velký barevný návěs umístěný na vozidle pojme nejen další hračky, ale i převážený písek nebo sníh, které se díky ergonomickému designu snadno vykládají.

Součástí sady je i druhé, menší vozidlo - bagr - nakladač s pohyblivou lžící. Všechny prvky jsou vyrobeny z kvalitního, odolného a povětrnostním vlivům odolného netoxického materiálu, díky kterému hračka skvěle splní svůj úkol na pláži, doma nebo na pískovišti. Dá se také skladovat po celý rok, například na balkóně nebo na zahradě. Vozidla jsou vyrobena z kvalitního, netoxického a pro nejmenší děti bezpečného plastu. Hra s mechanickými vozidly jako multinákladní automobil s bagrem stimuluje kreativitu a představivost dítěte, rozvíjí jeho manuální a motorické dovednosti, přesnost pohybů a koordinaci oko-ruka. Hra bude stimulovat fantazii nejmenších, rozvíjet jejich motorické a manuální dovednosti, koordinaci ruka-oko a prostorové myšlení. Barevné prvky vozidel uvedou dítě do světa základních barev.

Délka auta: 38 cm + 27 cm
Věk dítěte: 1+

Hra s vozidlem dítě komplexně stimuluje: podněcuje fantazii, rozvíjí motoriku a uvádí je do světa barev díky mnoha barevným prvkům s bezpečnými a ergonomickými tvaryKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu