DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Šustící hračka s klipem medvídek 13 cm bílá


Šustící hračka s klipem medvídek 13 cm bílá

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:788 Kč
Ušetříte:184 Kč (23 %)
Naše cena: 604 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Šustící hračka s klipem medvídek 13 cm bílá

 

Humming Bear v cestovní verzi je chytrá a šikovná hučící hračka navržená tak, aby bezpečně doprovázela ty nejmenší od prvních dnů života. Díky malým rozměrům a funkčnímu klipu si ho vezmete na jakýkoli výlet. Můžete jej snadno zavěsit na okraj kočárku nebo autosedačky, což vašemu dítěti kdykoli poskytne zdravý spánek. Hučící zařízení umístěné uvnitř hračky vydává růžový zvuk, který je pro dítě bezpečný po dobu 40 minut. Zvuk připomíná dítěti přátelské zvuky z bříška matky a usnadňuje usínání kojenců.

Díky funkci „Soft Start / Soft Stop“ se růžový šum jemně a postupně zapíná a vypíná. Hlasitost hluku můžete upravit tak, aby vyhovovala potřebám vašeho dítěte. Funkční klip a malá velikost hračky dělají z Kolibříka z kolekce Friends of Whisbear perfektního společníka na jakýkoli výlet. Můžete ho snadno zavěsit, beze strachu, že se ztratí.

Hučící hračky Whisbear prošly testy bezpečnosti hraček a jsou vhodné pro kojence od prvního dne života. Takový přítel s vámi zůstane roky! Výrobky Whisbear, jako první hučící hračky v Polsku, získaly kladné stanovisko Ústavu pro matku a dítě pro děti s obtížným usínáním. Ústav ověřuje výrobky z hlediska obecné, zdravotní a vývojové bezpečnosti. Hračky a elektronická zařízení WHISBEAR jsou testovány a certifikovány v souladu s bezpečnostními normami platnými na jednotlivých globálních trzích, včetně evropských a USA.

Testy se provádějí průběžně v certifikačních orgánech: TÜV Rheinland, CTT, J.S. Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Communications Institute a Komag. Po vyjmutí hučícího zařízení lze hračku bezpečně umýt. Vzhledem ke sponě se doporučuje ruční praní Pro plný provoz hučící hračky jsou zapotřebí tři baterie AAA. Baterie nejsou součástí zakoupeného produktu

Před použitím si prosím přečtěte návod k použití.

Rozměry: Hučící hračka: 13 x 8 x 2,5 cm
Stuha se sponou: 15,5 cm
Zařízení vyzařující hluk: 7 x 2,3 cm
Balení: 23 x 17,5 x 3 cm
Hmotnost: 0,175 kgKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu