DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Šustící hračka medvídek Julek


Šustící hračka medvídek Julek

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:1 813 Kč
Ušetříte:424 Kč (23 %)
Naše cena: 1 389 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Šustící hračka medvídek Julek

 

Novinka od Whisbear! Hučící medvěd se senzorem pláče a plyšovou hračkou v jednom. Od prvních dnů se uklidňuje a usnadňuje usínání dítěte. Toto je první přítel vašeho dítěte - roky. Hučící zařízení s funkcí CRY sensor vydává růžový šum, který miminku připomíná přátelské zvuky z bříška matky. Právě růžový šum je pro dítě nejúčinnější a nejbezpečnější. Bezpečné zařízení jsme umístili dovnitř hračky. Humming Teddy Bear je vyroben z měkkého plyše nejvyšší kvality, který byl důkladně testován v laboratořích, které kontrolují bezpečnost hraček. Medvídka jsme oblékli do módní šedé mikiny, kterou jsme ozdobili ozdobnou, zlatou výšivkou ve tvaru srdce s logem Whisbear. Mikinu lze sundat. Díky bezpečně přišitým magnetům v plyšových tlapkách lze hračku připevnit k rámu postýlky nebo kočárku.

Jak funguje Cry Cry Sensor? Funkce CRY sensor neboli „senzor pláče“ je inteligentní řešení určené pro noční a náhlé probuzení kojenců. Když kolibřík rozpozná pláč dítěte, automaticky reaguje uklidňujícím růžovým zvukem. Po 40 minutách hučení zařízení jemně ztlumí a přejde do pohotovostního režimu. Pláč dítěte při probuzení nebo náhlé zvuky restartují bzučení po dobu 20 minut. Zařízení můžete ručně vypnout a znovu zapnout. Zařízení se ovládá jedním tlačítkem. Můžete upravit hlasitost zvuku, což také sníží hluk na pozadí.

Bezpečnostní záruka
Výrobky Whisbear, jako první hučící hračky v Polsku, získaly kladné stanovisko Ústavu pro matku a dítě pro děti s obtížným usínáním. Ústav ověřuje výrobky z hlediska obecné, zdravotní a vývojové bezpečnosti.

Pohodlné čištění
Po vyjmutí hučícího zařízení z plyšové hračky lze plyšového medvídka bezpečně prát v pračce. Pro plný provoz hučící hračky jsou zapotřebí tři baterie AAA. Baterie nejsou součástí zakoupeného produktu!

Rozměry:
- humming Bear Boy: 33x13x16,
- zařízení emitující hluk: 7 × 2,3 cm.

Balení:
- šířka 35 cm,
- výška 13 cm,
- hloubka 23 cm.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu