DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Kolotoč nad postýlku s projektorem 3v1 kouzelná krajina černo bílá


Kolotoč nad postýlku s projektorem 3v1 kouzelná krajina černo bílá

Dostupnost: skladem 2ks
Běžná cena:1 961 Kč
Ušetříte:327 Kč (17 %)
Naše cena: 1 634 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Kolotoč nad postýlku s projektorem 3v1 kouzelná krajina černo bílá

Kouzelný kolotoč s projektorem zobrazuje obrázky na horní straně kolotoče a až bude dítě trochu starší, můžete kolotoč rozložit a obrázky promítnout na strop. Pro větší děti bude kolotoč fungovat jako hvězdná noční lampa. Kouzelný kolotoč tak roste s dítětem a přizpůsobuje se dalším fázím jeho vývoje. Komplexní výběr hudby, včetně 30 minut nepřetržité hudby a 9 různých písní ve 3 kategoriích, stimuluje dětské smysly.

Dítě bude chtít komunikovat s tagy nad sebou, což mu pomůže naučit se mluvit. Hudba, projekce a blažené hvězdné noční světlo pomohou nejmenším uklidnit se před spaním. Jak vaše dítě roste, kolotoč pomáhá podporovat jeho vývoj, od stimulace smyslů po rozvoj jemných pohybů a sdružování. Promění se v hrací skříň s krásnou projekcí obrázků na stropě. Promění se v projektor, který promítá uklidňující hvězdnou oblohu.

Tento produkt vyvíjí následující komponenty
Emocionální a sociální rozvoj - uklidňující hudba, inspirativní projekce a neustálý pohyb kolotoče vytváří atmosféru, která děti uklidňuje a pomáhá jim usnout, uklidňuje je a podporuje jejich emoční rozvoj.
Smysly - projektor, noční světlo, hudba i usměvavé postavičky z kolekce Arctic Land nabízejí dítěti zrakovou a sluchovou stimulaci.
Jazyk a komunikace – děti si rozvíjejí komunikační a jazykové dovednosti, když leží v postýlce, usmívají se a vrkají.
Jemný pohyb a párování – jak vaše dítě roste a učí se samo mačkat tlačítka na kolotoči, stimuluje svaly svých rukou a prstů. Tyto experimenty také pomáhají rozvíjet kognitivní schopnosti dítěte tím, že učí základy myšlení příčiny a následku.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu