DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Kolotoč nad postýlku MUZIKA BOHO CHIC


Kolotoč nad postýlku MUZIKA BOHO CHIC

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:1 244 Kč
Ušetříte:207 Kč (17 %)
Naše cena: 1 037 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Kolotoč nad postýlku MUZIKA BOHO CHIC

 

Módní design a jedinečná barevná paleta kolekce Boho Chic doplní interiér vašeho domova a vytvoří příjemný prostor a podpoří vrozenou schopnost objevovat a rozvíjet vaše malé. Jediný dětský kolotoč na trhu, který nabízí tak širokou škálu funkcí. Vybaveno roztomilými plyšovými hračkami a vintage povrchem. Kolotoč jistě upoutá pozornost dítěte a promění jeho sen ve skutečný magický zážitek!

Součásti: Tři roztomilé, plyšové přívěsky a ozdobné listy. Měkký kryt rámu pro extra útulnou atmosféru. Krásná vintage výšivka. Ovládání hlasitosti. Unikátní zvuk umlčování dítěte (funguje jako kouzlo!). Automatický časovač se třemi variantami: 10/20/30 minut. Až 30 minut nepřetržité hudby (až 17 různých melodií). Pět zvuků - hučení, tlukot srdce, vlny, padající déšť a zpěv ptáků. Kromě toho má karusel osvětlená tlačítka LED pro lepší viditelnost v noci (automaticky se vypnou po 5 sekundách) a tlačítko pro zapnutí / vypnutí funkce otáčení karuselu.

Tento produkt vyvíjí následující součásti:
Smysly - různé melodie a jedinečné zvuky v kombinaci s rotujícími hračkami stimulují sluch a zrak.
Jazyk a komunikace - Když se roztomilé postavy vznášejí nad hlavou vašeho dítěte, může s nimi chatovat a rozvíjet komunikační a jazykové dovednosti.
Emoční a sociální rozvoj - uklidňující režim ticha nebo zvuky bílého šumu v kombinaci s pohybem kolotoče vytvářejí uklidňující atmosféru, která pomůže vašemu dítěti usnout.
 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu