DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Kolotoč nad postýlku Magic Stars modrá


Kolotoč nad postýlku Magic Stars modrá

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:1 927 Kč
Ušetříte:471 Kč (24 %)
Naše cena: 1 456 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Kolotoč nad postýlku Magic Stars modrá

 

Kolotoč na dětskou postýlku Magic Stars je určen pro děti od prvního dne narození. Jedná se o pečlivě vyrobenou měkkou hračku, kterou lze použít mnoha způsoby. Pomocí plastového šroubu na základně hračky se přišroubuje mezi příčky postýlky. Doprovází dítě ve chvílích před spánkem, pomalu jej přivádí k relaxaci, uklidňuje klidnými melodiemi a plní místnost měkkým světlem. Jemné a postupné fáze usínání dítěti umožní klidný a zdravý spánek. Tři přívěsky připojené k baldachýnu hračky odkazují na znaky typické pro řadu hraček First Dreams - dítě v nočním klobouku na oblaku, měsíci a hvězdě.

Přívěsky se plynule pohybují v rytmu melodií přehrávaných z projektoru. Mezi nimi si můžeme vybrat klasickou hudbu, která má velmi pozitivní dopad na vývoj dítěte nebo New Age. Po zapnutí se melodie budou přehrávat a budou se automaticky a nepřetržitě měnit po dobu 18 minut. Tlačítka pro výběr typu hudby jsou umístěna na panelu. K dispozici je také senzor pláče. Díky senzoru se melodie zapnou také na zvuk dětského pláče. Když je dítě ještě vzhůru, může těsně před usnutím nebo po probuzení sledovat barevné projekce. Všechny funkce hračky a jejich správa jsou také možné dálkově pomocí přiloženého infračerveného dálkového ovládání.

Když dítě trochu vyroste a závěsy vrchlíku jsou demontovány, hlavní panel ponechaný dětskou postýlkou ​​bude nadále plnit své funkce přizpůsobené starším dítětům. Osvětlený velký modrý měsíc bude svítit žlutě a bude to krásná noční lampa s extrémně jemným světlem. Přehrávač bude pokračovat v přehrávání naprogramovaných melodií a senzor nás vždy sledoval s klidným spánkem dítěte. Vzhledem k typu hračky a charakteristickému balení je kolotoč na postýlky Magic Stars skvělým nápadem pro první dárek pro dítě.

Je k dispozici v růžové a modré barvě.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu