DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Hrací deka s hrazdičkou BOHO CHIC


Hrací deka s hrazdičkou BOHO CHIC

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:2 772 Kč
Ušetříte:462 Kč (17 %)
Naše cena: 2 310 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Hrací deka s hrazdičkou BOHO CHIC

 

Módní design a jedinečná barevná paleta kolekce Boho Chic doplní interiér vašeho domova a vytvoří příjemný prostor a podpoří vrozenou schopnost objevovat a rozvíjet vaše malé. Zábavná a módní podložka pro kojence, která vašemu dítěti poskytne až 20 kreativních činností podporujících všechny vývojové dovednosti. Dvojitě polstrovaná, měkká vzdělávací podložka s hračkami, vyrobená z vysoce kvalitních materiálů, spojená s dřevěným stojanem, odnímatelná a vybavená okouzlujícími přívěsky. Každý přívěsek lze oddělit, přemístit a stojan lze oddělit od podložky. Sada s podložkou obsahuje karty s měsíci, které vám pomohou pořídit krásné fotografie prvního roku života vašeho dítěte a vytvořit tak rozkošné suvenýry. Na zadní straně karty je vývojový tip, který vám pomůže zjistit více o vývoji vašeho dítěte v daném měsíci.

Součásti:
Hudební lenochod, který hraje tři jemné melodie. Kolotoč s šustícími listy eukalyptu v černobílých vzorech. Květina z různých látek a chrastítka ve středu. Lapač snů v zrcadle. Volně stojící dřevěný stojan. Šustící obří list se saténovými stužkami na hraní v kukačce. Dvojitě polstrovaná podložka (lze prát v pračce). Plyšový přívěšek koala s chrastítkem. Panel s ráčnou pro zasažení nohou. Snadná montáž - není potřeba žádné nářadí. Tři prsteny s chrastítkem a saténovými stužkami.

JEMNÉ MOTOROVÉ DOVEDNOSTI A SMYSLY

Barvy, textury a zvuky budou stimulovat smysly vašeho dítěte od prvních dnů. Skvělá sbírka hraček povzbudí vaše dítě, aby trávilo více času ležením na břiše. Ležící na zádech může dítě cvičit koordinaci ruka-oko tím, že se snaží dosáhnout prstenů.

Tento produkt vyvíjí následující součásti:
Smysly - množství hraček, textur, barev, zvuků a různých prvků stimuluje sluch a dotek.
Jazyk a komunikace - Podložka má mnoho funkcí a povzbuzuje rodiče, aby s dítětem mluvil tím, že ukazuje na různé prvky podložky a podporuje jeho rozvoj komunikačních a jazykových dovedností.
Představivost a kreativita - roztomilé postavy a aktivační prvky rohože otevírají svět fantazie. Využijte toho a vyprávějte dětem krátké příběhy.
Pohyby celého těla - zrcadlo, šustění prvků, list na hraní v kukačce nebo vtipné zvuky pomohou prodloužit čas na břiše a zlepšit rozvoj motoriky.
Emocionální a sociální rozvoj - Roztomilá koala a velké oči lenochod soustředí pozornost dítěte a umožní mu soustředit se na vnější podněty a podporovat jeho emoční a sociální rozvoj.
Sdružování - zasažení hudebního přívěsku lenosti zahájením hry umožňuje dítěti pochopit vztah příčiny a následku a podporuje jeho kognitivní vývoj.
 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu