DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Hrací deka gigant KOALA z kolekce boho chic


Hrací deka gigant KOALA z kolekce boho chic

Dostupnost: skladem 2ks
Naše cena: 1 455 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Hrací deka gigant KOALA z kolekce boho chic

Interaktivní podložka Gigant - Boho Chic je jednou z největších podložek od Tiny Love. Velká velikost poskytne miminku pohodlí a bezpečí. Měkký prostor nabízí prostor pro motorické a smyslové zážitky miminka ležícího na zádech, bříšku nebo převalování. Stimulací různých smyslů vám umožňuje cvičit koordinaci, rovnováhu a držení těla a učí vaše dítě ovládat pohyby svého těla. Extra velká plocha pro rozvoj dítěte, která ho zaujme a podpoří rozvoj pohybů těla. Nastavitelné, volně stojící zrcátko, které zaujme vaše dítě a pomůže prodloužit čas bříška. Prvky rohože: Poutavý list a ku-ku. Rohož lze prát v pračce. Knoflíček a poutko pro upevnění karimatky po složení. Zrcátko pro prodlouženou dobu bříška. Měkká, plyšová koala. Saténové stuhy. Každý produkt značky Tiny Love je vytvořen s ohledem na Sedm prvků vývoje dítěte a ukazuje rodičům tu nejlepší cestu, jak se jejich batole správně vyvíjet.

Tento produkt vyvíjí následující komponenty:

  • Pohyby celého těla - velká herní plocha umožňuje dítěti protáhnout si tělo, experimentovat s pohybem a válením, čas na bříšku nebo sezení a užívat si přitom mnoho aktivačních prvků podložky.
  • Emocionální a sociální vývoj – spojení s vaším dítětem je skvělý způsob, jak ho uklidnit a podpořit jeho emoční vývoj. Užijte si velkou a měkkou podložku se svým dítětem doma i v parku.
  • Přesné pohyby – když děti zkoumají lesklé saténové stuhy, procvičují si svaly rukou a prstů a rozvíjejí své jemné pohyby.
  • Matching – když si děti hrají s pomocí zábavného stromu, v jejich myslích se začíná objevovat porozumění pro trvalost předmětu.


Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu