DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Garáž servis + cesta 3 patra


Garáž servis + cesta 3 patra

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:649 Kč
Ušetříte:108 Kč (17 %)
Naše cena: 541 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Garáž servis + cesta  3 patra

Garážová služba ze série Garage je vysněná hračka pro každého automobilového fanouška. Moderní, realisticky navržená garáž je vybavena výtahem přepravujícím auta na jedné ze tří úrovní, rampou, myčkou, rozdělovačem paliva, autoservisem, četnými dekoracemi, 2 vozy a 3 metry dlouhým silničním systémem. Velkou výhodou je barevná, lehká a snadno sestavitelná konstrukce.
Hra se Silniční službou ze série Garáž stimuluje představivost a kreativní myšlení, podporuje motorický rozvoj dítěte, manuální dovednosti, přesnost pohybů a koordinaci oko-ruka, učí logickému myšlení a prostorové orientaci. Barevné prvky vám umožní naučit se a upevnit názvy základních barev. Zatímco se dítě baví, učí se pravidla silničního provozu. Hračku lze kombinovat s vozidly ze série Kid Cars 3D, Kid Cars, Kid Cars Sport a „Friends on the Move“.
Všechny prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, dětem nezávadného a odolného materiálu, díky kterému si všechny části zachovávají svůj tvar a barvu po mnoho let. Sada je zabalena v estetické krabičce, ideální pro dárek.

Charakteristika:
- sada se skládá z vícebarevných a snadno instalovatelných prvků, které vytvářejí vícepodlažní garáž o výšce 36 cm a vnější vstupní cestu do garáže o délce 3 m
- sada obsahuje: výtah přepravující automobily na libovolnou úroveň, rampa, myčka aut, rozdělovač paliva, autoservis, četné ozdoby, 2 auta a samolepky
- snadno sestavitelná konstrukce
- hračka umožňuje vytvářet mnoho scénářů hraní
- vše vyrobeno z vysoce kvalitního, bezpečného pro děti a odolného materiálu
- vhodné pro děti od 3 let
- sada je zabalena v estetické krabičce, ideální pro dárek

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu