DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Garáž Play Trucks nemocnice


Garáž Play Trucks nemocnice

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:623 Kč
Ušetříte:104 Kč (17 %)
Naše cena: 519 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Garáž Play Trucks nemocnice

Nemocnice je tematická sada ze série Play Tracks City, která osloví všechny děti, které sní o tom, že se stanou lékařem. Sada obsahuje: silniční systém o celkové délce 4,8 metru, přistávací plochu pro vrtulníky na nástupišti, 3 tematická vozidla ze série Kid Cars (sanitka, vrtulník a dodávka), sloupy pro stavbu dvouúrovňového silničního systému, dekorace a sada samolepek. Sada byla vytvořena s ohledem na učení hrou - všechny prvky hračky mají speciální barevné schéma a vybraná vozidla, figurky a samolepky dětem usnadňují zapamatování si důležitého čísla tísňového volání 112. Sada vám umožňuje vytvořit mnoho scénářů hry s odvážnými lékaři v hlavní roli.
Hraní s nemocnicí ze série Play Tracks City stimuluje představivost a kreativní myšlení těch nejmenších. Je to také skvělá příležitost promluvit si s dítětem o důležitosti práce nemocničního personálu, o tom, jak se chovat v situacích vyžadujících zásah lékařské služby, jaké je nouzové telefonní číslo a jaké informace jsou nejdůležitější, když mu voláte. Během hry si dítě rozvíjí své motorické a manuální dovednosti i koordinaci oko-ruka, zlepšuje přesnost pohybů a prostorovou orientaci, učí se plánování a logickému myšlení. Všechny prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, bezpečného pro děti a odolného materiálu, takže si všechny části trasy zachovávají svůj tvar a barvu po mnoho let. Sada je zabalena v estetické krabičce, ideální pro dárek.

Charakteristika:
- lehká a snadno sestavitelná konstrukce
- sada obsahuje: silniční systém o celkové délce 4,8 m, přistávací plochu pro vrtulníky na nástupišti, 3 tematická vozidla ze série Kid Cars (sanitka, vrtulník a dodávka), sloupy pro stavbu dvouúrovňového silničního systému, dekorace a sada samolepek
- vše vyrobeno z vysoce kvalitního, bezpečného pro děti a odolného materiálu
- vhodné pro děti 1+
- sada je zabalena v estetické krabičce, ideální pro dárekKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu