DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Garáž PLAY TRUCKS 9.1m 53080


Garáž PLAY TRUCKS 9.1m 53080

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:1 115 Kč
Ušetříte:186 Kč (17 %)
Naše cena: 929 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Garáž PLAY TRUCKS 9.1m 53080

Vícepodlažní parkoviště ze série Play Tracks Garage zapálí srdce každého mladého automobilového fanouška. Moderní, lehký a snadno sestavitelný design umožňuje uspořádání tras v různých tvarech a poskytne vašemu dítěti mnoho hodin zábavy a hodin skvělé zábavy. Vícebarevné prvky vytvářejí dvoupodlažní silniční systém o celkové délce 9,1 m a dvoupodlažní parkovací stanici. Sada obsahuje ozdoby, samolepky a 5 vozidel - jedno auto Kid Cars Sport a 2 vozy Kid Cars Sport s přívěsy, na kterých jsou další vozidla. Sada umožňuje vytvářet mnoho scénářů hry, stimuluje představivost našich dětí a inspiruje kreativní myšlení. Hra s parkovištěm podporuje motorický rozvoj nejmladších, zejména malé motorické dovednosti, jejich manuální dovednosti, přesnost pohybů a koordinaci oko-ruka, učí logické myšlení a prostorovou orientaci. Barevné prvky vám umožní naučit se a upevnit názvy základních barev. Zatímco se dítě baví, učí se pravidla silničního provozu a učí se, jak bezpečně přejít silnici. Všechny prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, bezpečného pro děti a odolného materiálu, takže si všechny části trasy zachovávají svůj tvar a barvu po mnoho let. Sada je zabalena v estetické krabičce, ideální pro dárek.

Sada obsahuje ozdoby, samolepky a 5 vozidel - jedno auto Kid Cars Sport a 2 vozy Kid Cars Sport s přívěsy, na kterých jsou další vozidla.

Charakteristika:

- sada se skládá z vícebarevných a snadno instalovatelných prvků, které tvoří dvoupodlažní parkovací stanici a dvoupatrový silniční systém o celkové délce 9,1 m
- Sada obsahuje také vozidla 5 Kid Cars, dekorace (4 znaky) a samolepky pro zpestření zábavy
- snadno sestavitelná, stabilní struktura
- vhodné pro děti 1+
- sada je zabalena v estetické krabičce, ideální pro dárekKontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu