DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Dětská dřevěná kuchyňka s příslušenstvím růžová


Dětská dřevěná kuchyňka s příslušenstvím růžová

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:2 513 Kč
Ušetříte:419 Kč (17 %)
Naše cena: 2 094 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Dětská dřevěná kuchyňka s příslušenstvím růžová

 

Série hraček PolarB se rozrůstá o nové produkty, které zaujmou nejen svými barvami. Hračky skvěle obohatí již vlastněné hračky na vaření a hraní doma. Kuchyně Viga jsou vysněným kusem nábytku pro malého kuchaře. Děti napodobují své rodiče – proto chtějí připravovat pamlsky pro celou rodinu, stejně jako maminka, teta nebo babička. Společná příprava jídel je skvělé učení formou hry. V každé kuchyni je dřez, trouba a sporák, kde můžete vytvořit oblíbená jídla pro celou rodinu. Připravujte společně s dítětem domácí jídla! Hrnec postavte na sporák a připravte jakékoli jídlo pro panenky a plyšové medvídky. Trouba je plně vybavena potřebným příslušenstvím pro vaření. Nádobí můžete umýt ve dřezu a znovu vařit podle libosti. Sporák bude skvělým doplňkem k vašemu nádobí a sadám na krájení – které lze libovolně kombinovat. Maminka určitě malému kuchaři půjčí pár vykrajovátek na cupcaky a další.

Skvělá hrací sestava do dětské kuchyňky, díky které mohou děti vařit a připravovat chutná jídla pro rodinu nebo přátele. Naučíte-li se používat kuchyňské nářadí a přitom se bavíte, lze v dětech dokonale stimulovat kreativní myšlení a představivost. Otočte knoflíkem na koření ve sklenicích se zvukem „cvaknutí“ a vnímejte, jak fungují. Hodiny s pohyblivými ručičkami na horní části sady ukazují určitý realismus. Díky těmto hodinám se děti mohou naučit měřit čas. Úložný prostor pod dřezem je dostatečně velký na to, aby si děti mohly uložit vlastní jídlo. Je to skvělá příležitost pro vaše dítě, aby se prostřednictvím hry naučilo být odpovědné za svůj nepořádek a úklid.

Sada obsahuje:
- hrnec s poklicí,
- pánev se sázeným vejcem,
- lžíce,
- prolamovaná špachtle,
- špachtle,
- nádoby na sůl a pepř,
- hodiny s pohyblivými ručičkami,
- 4 pohyblivé knoflíky,
- kapuce,
- trouba,
- dva hořáky,
- kovové umyvadlo.

Série hraček PolarB byla vytvořena, aby splnila očekávání rodičů, kteří chtějí, aby jejich děti rozvíjely schopnosti prostřednictvím hry. Celý je vyroben z lakovaného dřeva a natřen netoxickými barvami v "polárních" barvách, které potěší každého uživatele a přinesou spoustu zábavy. Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našich výrobků, takže dbáme na to, aby barvy, které používáme k malování našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM). Hračka určená pro děti od 2 let.

Velikost balení: D: 597 mm x V: 375 mm x Š: 130 mm.
Rozměry produktu: D: 600 mm x V: 810 mm x Š: 300 mm.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu