DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Elektrický parní stelizátor 291/00


Elektrický parní stelizátor 291/00

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:2 291 Kč
Ušetříte:382 Kč (17 %)
Naše cena: 1 909 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Elektrický parní sterilizátor 291/00

 

Sterilizujte až šest lahví na krmení s příslušenstvím za pouhých 10 minut. Tenký, ale prostorný sterilizátor lahví Advanced je rychlý a účinný. Zabíjí 99,9% choroboplodných zárodků *, takže můžete zůstat v klidu při každém krmení. Sterilizátor na lahve. Pokročilá technologie. Rozlučte se se škodlivými bakteriemi. Sterilizace je šetrná, účinná a nevyžaduje použití chemikálií. Každý sterilizátor využívá čistou vodní páru k usmrcení 99,9% škodlivých choroboplodných zárodků *.

Sterilizační cyklus trvá pouze 10 minut. Přečtěte si o rychlé a bezpečné sterilizaci, která trvá pouhých 10 minut. Na konci sterilizačního cyklu se zařízení automaticky vypne. Navrženo ke snížení rizika vzniku nepříjemných pachů. Nová odkapávací miska chrání varnou desku před odkapáváním mléka a snižuje riziko nepříjemného zápachu. Náš sterilizátor byl navržen s ohledem na úsporu místa. Náš pokročilý sterilizátor je přizpůsobitelný, zmenšuje jeho velikost u menších předmětů, jako jsou bradavky, a minimalizuje množství místa na desce během používání. Zůstává sterilní po dobu 24 hodin.

* Důkladné čištění sterilizátoru bez použití chemikálií udrží jeho obsah sterilní až 24 hodin. Jak? Nechte víko zavřené. Prostorný uvnitř, kompaktní zvenčí. Náš sterilizátor je tenký, ale pojme až šest dětských lahví Philips Avent. Hodí se také na všechny ostatní náležitosti, od struků po ruční odsávačku. Čištění sterilizátoru je rychlé a snadné. Čištění sterilizátoru - dokonce i varné desky - shora dolů, zevnitř i zvenčí - je rychlé a snadné. Díky tomu máte na svého drobečka více času. 

 Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu