DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Odsávačka mateřského mléka elektrická Solo


Odsávačka mateřského mléka elektrická Solo

Dostupnost: skladem 1ks
Běžná cena:5 760 Kč
Ušetříte:960 Kč (17 %)
Naše cena: 4 800 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Odsávačka mateřského mléka elektrická Solo

 

Solo ™ je nová a vylepšená řada odsávaček Medela Swing ™ nové generace, navržená pro kojící matky, které hledají pohodlí a praktičnost ve svém životě, aniž by obětovaly účinnost. Solo ™ využívá technologii 2-Phase Expression®, která vám umožňuje změnit sací rytmus z rychlého na pomalejší, napodobující přirozený rytmus kojení vašeho dítěte. Solo ™ je vybaven trychtýřem PersonalFit Flex ™, který se snadno vejde kolem vašich prsou, což zvyšuje pohodlí při odsávání a až o 11,8% více mléka. Odsávačka mateřského mléka Solo ™ je kompaktnější než Swing TM a má vestavěnou dobíjecí baterii s portem USB typu C, což vám ušetří čas a používání bez dobíjení až po dobu šesti pumpovacích sezení. Solo ™ je jediná elektrická odsávačka mléka s uzavřeným systémem, který zabraňuje přeplnění a zabraňuje vstupu mateřského mléka do hadiček a mechanismu odsávačky. To zajišťuje bezpečnost a čistotu odsátého mléka a chrání prvky odsávačky před poškozením.

Solo ™ - použití odsávačky je velmi snadné. Obsahuje jen několik částí, což usnadňuje čištění a instalaci. Díky intuitivnímu rozhraní se 4 tlačítky a 9 předprogramovaným nastavením se tato elektrická odsávačka mateřského mléka velmi snadno používá. Odsávání mléka kamkoli, dokonce i bez napájení střídavým proudem Díky revolučnímu konektoru USB typu C se vestavěná baterie odsávačky mateřského mléka Solo ™ nabíjí rychleji než port micro USB, což vám umožní provést až šest čerpacích relací při plném nabití. Dvoufázová technologie Expression® v počátečních fázích krmení vaše dítě krátce saje, aby stimulovalo reflex vyhazování mléka. Jak mléko začíná proudit z prsu, míra sání klesá na individuální úroveň v závislosti na dítěti.

Technologie čerpání Medela 2 -Phase Expression® napodobuje přirozený rytmus sání vašeho dítěte - zpočátku rychlým stimulujícím tokem mléka, poté pomalejším pro optimální průtok. Nálevka PersonalFit Flex Úhel otevření trychtýře 105 stupňů, měkký okraj a oválný tvar pro lepší přizpůsobení znamenají, že trychtýř PersonalFit Flex ™ vyvíjí menší tlak na hadičky na mléko než tradiční modely pro efektivnější čerpání a větší pohodlí. Více pohodlí pro vás, až o 11,8% více mléka pro vaše dítě - klinicky prokázáno3. Uzavřený systém Uzavřený systém zabraňuje vniknutí mateřského mléka do kanalizace, přetékání a vstupu do expresního mechanismu. To zajišťuje bezpečnost a čistotu odsátého mléka a chrání prvky odsávačky před poškozením.

Obsah sady:
1 × pohonná jednotka Solo ™
1 × 150 ml lahvička se šroubovacím uzávěrem
1 × stojan na láhev
1 × konektor PersonalFit Flex ™
1 × trychtýř PersonalFit Flex ™ o velikosti 24 mm
1 × nabíjecí kabel USB
1 × napájecí adaptér USB
1 × uživatelská příručka Solo ™Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu