DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Elektrická odsávačka mateřského mléka s odsávačkou hlenu COMPACT PLUS


Elektrická odsávačka mateřského mléka s odsávačkou hlenu COMPACT PLUS

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:2 322 Kč
Ušetříte:618 Kč (27 %)
Naše cena: 1 704 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Elektrická odsávačka mateřského mléka s odsávačkou hlenu COMPACT PLUS

 

Elektrická odsávačka mléka COMPACT PLUS je unikátní zařízení na trhu, které kombinuje prvotřídní odsávačku mléka s nosní odsávačkou. Víme, jak důležité a zároveň obtížné je mateřství, a proto zaměřujeme své úsilí na poskytování inovativních řešení, abychom každé matce poskytli pomoc a pohodlí, které si zaslouží. Odsávačka se vyznačuje vysokým komfortem a účinností používání. Trychtýř vyrobený z měkkého silikonu pevně zakrývá celé prsa, také v poloze vleže. Díky tomu je pumpování pohodlnější, zejména pro ženy, které prodělaly císařský řez. Možnost nastavení sacího výkonu zvyšuje jeho účinnost a účinnost při vyjadřování jídla. Jeho tichý režim provozu zajišťuje diskrétnost, což umožňuje vypouštění mléka kdekoli. Odsávačka se snadno používá, sestavuje a rozebírá, stejně jako je diskrétní a pohodlná na cestách. Hned po vyjádření je možné krmit lahví Natural Nursing. Odsávačku mateřského mléka lze připojit k dodávané nosní odsávačce. Odsávačka je určena pro děti a kojence. Má velkou a bezpečnou sací sílu, která vám umožňuje odstranit nosní sekreci. Díky tomu umožňuje bezproblémové dýchání dítěte a klidný spánek. Funguje úžasně tiše, takže jej můžete používat, i když dítě spí. Všechny prvky odsávačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu určeného pro styk s potravinami, který neobsahuje Bisphenol A. Odsávačka je napájena dobíjecí baterií.

Vlastnosti
Odsávačka mléka Babyono COMPACT PLUS nabízí 5 různých režimů, které lze přizpůsobit vašim individuálním potřebám:

1. Režim výrazu Sací výkon lze nastavit od 1 do 7. Jednotlivé sací úrovně se liší v sacím výkonu - od nízkého po vysoký.
2. Režim dvou frekvencí Režim, který kombinuje výhody střídavého sání s vysokým a nízkým výkonem. Proměnlivý sací cyklus (slabý - pauza - silný) je účinný při stimulaci obrácených bradavek.
3. Stimulační masáž Doporučujeme zahájit stimulační masáž 2–5 minut před nafukováním.
4. Režim 2 v 1 Cyklus 8 masážních pohybů, po kterém následuje 1 sací pohyb. Tento režim se doporučuje pro zklidnění bolesti přeplněných prsou a stimulaci jejich vyjádření více jídla za kratší dobu.
5. Režim odsávačky - přizpůsobený funkci nosní odsávačky. Sací sílu lze nastavit od 1 do 3.

Technická data:
• Odsávačka mateřského mléka
• Nosní odsávací hlava se dvěma špičkami
• Silikonový trychtýř
• Kojenecká láhev Babyono - 180 ml
• Věk 0m + silikonový anatomický struk
• Nabíječka
• Kosmetická taštička - ZDARMA

Chcete -li jej nabít, připojte odsávačku mateřského mléka k nabíječce a poté k elektrické zásuvce. Nabíjení trvá přibližně 5 hodin. Plně nabitá odsávačka funguje přibližně 2,5 hodiny.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu