DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Elektrická odsávačka mateřského mléka 396/11


Elektrická odsávačka mateřského mléka 396/11

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:4 664 Kč
Ušetříte:777 Kč (17 %)
Naše cena: 3 887 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Elektrická odsávačka mateřského mléka 396/11

 

Inspirován přírodou, účinný pro matku. Elektrická odsávačka mateřského mléka Philips Avent udržuje optimální tok mléka a jemně se přizpůsobuje velikosti a tvaru bradavky. Vyznačuje se novou pumpovací technologií, ve které sání a tlak na bradavku dokonale odráží chování dítěte při krmení. Inovativní technologie Natural Motion pro rychlejší tok mléka * Odsajte více mléka za kratší dobu * díky šálku, který stimuluje bradavku a odsává mléko jako dítě. Zařízení plynule přechází ze stimulačního do čerpacího režimu a podle toho stimuluje bradavku a sání pro maximální tok mléka. Na základě času zahájení podávání (čas do MER) *. Jedna velikost trychtýře je vhodná pro 99,98% bradavic * Jedna velikost se hodí pro všechny bradavky. Všichni přicházíme v různých tvarech a velikostech, ale silikonová čepička se jemně ohýbá a přizpůsobuje tvaru každé bradavky. Vhodný pro 99,98% velikostí bradavek * (až 30 mm).

Pohodlná čerpací poloha bez ohýbání. Relaxujte při pumpování díky designu, který vám umožní sedět vzpřímeně. Není třeba se předklánět. Klinicky ověřená pohodlná poloha při čerpání. Na základě výsledků klinických studií s 20 účastníky (2019); 90% účastníků považuje tuto polohu za pohodlnou pro čerpání (jediné elektrické); 95% účastníků považuje tuto polohu za pohodlnou pro čerpání (dvojité elektrické). Personalizovaný provoz, 8 modulů stimulační fáze a 16 sacích modulů. Přizpůsobte si každou relaci tak, aby vyhovovala vašim potřebám, pomocí široké škály nastavení stimulace a pumpování. Odsávačka mléka nabízí 8 úrovní stimulace a 16 úrovní odsávání pro personalizované služby. Tichý motor zajišťuje diskrétní použití v každé situaci. Odsajte mléko kdykoli a kdekoli díky tichému motoru se štíhlým designem. Vybaven dobíjecí baterií pro čerpání na cestách. Čerpání jídla na cestách, aniž byste se museli starat o krmení. Dobíjecí baterie s napájecím zdrojem micro-USB poskytuje 3 čerpací sezení na jedno plné nabití. Minimální potřeba dílů a intuitivní design Díky našemu uzavřenému čerpacímu systému mléko nezůstane v trubičce, takže není nutné jej prát. Díky menším částem je opětovné složení zařízení velmi snadné.

Funkce paměti
Víte, co vám vyhovuje? Odsávačka si automaticky pamatuje vaše poslední nastavení, takže se jen posaďte a stiskněte start. Sledujte čas čerpání prsou a celkový čas napumpování pomocí digitálního hodinového displeje. Funkce pozastavení / spuštění. Pokud potřebujete zařízení upravit nebo si dát pauzu, tlačítko Start / Pauza máte vždy na dosah ruky.

Technické specifikace
Napájení: Napájecí napětí 100-240 V V.
Funkce: Není třeba se předklánět. Posezení v pohodlné poloze. Měkké a přizpůsobivé překrytí. Jemná stimulace a nastavení 16 úrovní čerpání 8 úrovní stimulace.
Snadné použití: Použití odsávačky. Snadné čištění a skládání tichý motor paměťová funkce baterie displej motoru.
Materiál: Láhev bez BPA * Polypropylen Dudlík bez BPA * Silikon Odsávačka bez BPA * (pouze části přicházející do styku s potravinami).
Obsah sady: 1 čerpací sada, motorová část (baterie) 1 ks.
Láhev o objemu 125 ml se savičkou.
Věk 0 měsíců + 1 ​​ks.
Micro USB napájecí zdroj 1 ks.
Zavírací kryt 1 ks.
Jednorázové vložky do prsou 2 ks.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu