DOPRAVA
ZDARMA

k nákupu
nad 4000 Kč

K dopravě zdarma chybí 4000 Kč

Dřevěné chodítko s aktivitami PolarB šedá


Dřevěné chodítko s aktivitami PolarB šedá

Dostupnost: do 5 dnů
Běžná cena:1 501 Kč
Ušetříte:250 Kč (17 %)
Naše cena: 1 251 Kč


Vložit do nákupního seznamu

Vytisknout Poslat dotaz

Dřevěné chodítko s aktivitami PolarB šedá

 

Vzdělávací odstrkovadlo pro děti od Viga Toys, respektovaného výrobce hraček pro děti od 18 měsíců. Funkční hračka pro nejmenší, funguje také jako chodítko a výukový panel, díky kterému se dítě naučí sladit tvary a barvy. Otočné prvky v podobě ozubených kol, drah se zvířátky na panelu a jeho bocích miminko zaujmou a zatraktivní zábavu. Bezpečnost a stabilitu zajistí široce rozmístěná kolečka potažená protiskluzovou gumou (nepoškrábe podlahy) a dřevěná rukojeť.

Přední panel obsahuje:
- hodiny s otočnými ručičkami,
- motorová smyčka s barevnými korálky,
- válec, malý ježek potulující se po dráze,
- ozubená kola.

Celá je vyrobena z lakovaného dřeva, natřena dětskými bezpečnými barvami v tlumených barvách, které uspokojí každého uživatele a přinesou spoustu zábavy.

Viga Toys je značka registrovaná v roce 2003, ale již působí ve více než 60 zemích po celém světě. Jejich inovativní nápady získaly uznání mezi ostatními v Evropě, USA, Austrálii a Japonsku. Zakladatelé společnosti upozornili na výsledky výzkumu ukazujícího vztah mezi hrou a učením v prvních letech vývoje dětí. S cílem pomoci rodičům a vzdělávacím institucím při výchově dětí a zachránit je před virtuálním světem, který může do značné míry zkreslovat realitu, nabízí výrobce inovativní řadu z přírodních materiálů získaných při ekologických výrobních procesech.

Bezpečnost a kvalita dřevěných výrobků je prvotřídní prioritou pro Vigi se výrobce postaral o to, aby barvy použité k nátěru hraček splňovaly bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

Rozměry produktu: 45x26,7x31cm.
Hmotnost: 2,38 kg.Kontaktujte nás

  • Bambilon
  • Vendryně 442, 739 94 Vendryně
  •  
  • (+420) 728 355 665

Odebírejte akční nabídky

Máte zájem o zasílání novinek týkajících se
našeho webu www.bambilon.cz? Informujte
se díky e-mailovému newsletteru jako první.

 

Klikněte v detailu produktu na

a přidejte si ho do svého nákupního seznamu